DEEP bočná stena 900x1650mm, číre sklo MD3316
DEEP bočná stena 900x1650mm, číre sklo MD3316
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD3316 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 22.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913876219 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DEEP sprchové dvere 1100x1650mm, číre sklo MD1116
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DEEP rozširovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
DEEP sprchové dvere skladacie 1000x1650mm, číre sklo MD1910
expedícia do 8 dní312,90 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen STONE+ sprchová vanička, obdĺžniková 70x140x2, 5 cm, šedo-betón 44617014
expedícia do 10 dní259,42 €
SANSWISS LIVADA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺž.70x140x3,7 cm, biela W20AL07014004
expedícia do 12 dní366,80 €
Pri platbe vopred iba 340,00 €
Mexen Stone+ obdĺžniková kompozitová sprchová vanička 140 x 70 cm, biela, biely kryt - 44107014-W
expedícia do 10 dní268,71 €


