DEEP sprchové dvere 1300x1650mm, číre sklo MD1316
DEEP sprchové dvere 1300x1650mm, číre sklo MD1316
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1316 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 530 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913876172 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DEEP bočná stena 750x1650mm, číre sklo MD3116
expedícia do 8 dní134,41 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
DEEP hlboká sprchová vanička, obdĺžnik 130x75x26cm, biela 72942
expedícia do 8 dní309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
DEEP rozširovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 120 x 75 cm, priehľadná, strieborná - 800-120-202-95-00-075
expedícia do 10 dní435,83 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 120 x 120 x 40 cm, čierny rám, kartáčované zlato - 800-120-120-221-55-70-040
expedícia do 10 dní580,15 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 120 x 100 cm, čierny rám, strieborná - 800-120-202-95-70-100
expedícia do 10 dní503,58 €


