DEEP bočná stena 750x1650mm, číre sklo MD3116
DEEP bočná stena 750x1650mm, číre sklo MD3116
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD3116 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913876202 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DEEP sprchové dvere 1300x1650mm, číre sklo MD1316
expedícia do 8 dní298,32 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
DEEP sprchové dvere skladacie 1000x1650mm, číre sklo MD1910
expedícia do 8 dní312,90 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
DEEP rozširovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Canterbury obklad Silver 30x90 (1,08m2) CTB002
expedícia do 8 dní31,66 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
CANTERBURY dlažba Silver 60x60 (1,08m2) CTB005
expedícia do 8 dní38,03 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


