ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Flute AXC100FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Flute AXC100FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC100FL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995880 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 70 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-085-202-66-00-070
expedícia do 10 dní379,90 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-202-04-70-080
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-202-04-70-070
expedícia do 10 dní441,72 €

