ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC70CL |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995484 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXC120SM
expedícia do 8 dní418,16 €
Pri platbe vopred iba 386,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXC140MR
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-05
expedícia do 8 dní419,21 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €

