DEEP hlboká sprchová vanička s konštrukciou, obdĺžnik 100x75x26cm, biela 72880
DEEP hlboká sprchová vanička s konštrukciou, obdĺžnik 100x75x26cm, biela 72880
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72880 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Obkladové panely nie sú súčasťou vaničky, je potrebné zakúpiť ich samostatne.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP VANIČKY |
| Rozmer | 100x75x26 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 260 mm |
| Objem | 77.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Hlboké a ostatné |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 15.2400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080169 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, square lesk s nerez. rámčekom CH 850 SN 2
expedícia do 8 dní128,18 €
MANUS ONDA Black nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24B
expedícia do 8 dní303,61 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
Mereo žľab k stene 80x7 cm, vr. roštu a sifónu, rošt STRIP, nerez M-CZ172
expedícia do 8 dní161,00 €
Pri platbe vopred iba 143,00 €


