DEEP obdĺžnikový sprchovací kút 1200x750mm L/P variant, číre sklo MD1216MD3116
DEEP obdĺžnikový sprchovací kút 1200x750mm L/P variant, číre sklo MD1216MD3116
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1216MD3116 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Rozmer | 120x75 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hĺbka | 750 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 48.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900938 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
289,58 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DEEP hlboká sprchová vanička, obdĺžnik 120x75x26cm, biela 71564
expedícia do 8 dní289,58 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI BOZZ jednopáková umývadlová batéria s odpadovou súpravou, pre nízkotlakový ohrievač
na objednávku196,21 €
Pri platbe vopred iba 187,00 €
236,73 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mereo Stojanková batéria páková, otočné ramienko 16cm, pre nízkotl. ohrievače M-CB201033M
expedícia do 8 dní84,00 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €


