DEEP BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x750mm L/P variant, číre sklo 57871
DEEP BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x750mm L/P variant, číre sklo 57871
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1116B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 110x75 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 750 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 46.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988554 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
258,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
258,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen ANDRES Jednodrez s vaničkou 1000x500x200, granit čierna 6515101510-76
expedícia do 10 dní147,67 €
475,09 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €

