DIAMOND mydlenka, bronz 1318-02
DIAMOND mydlenka, bronz 1318-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1318-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Číre sklo
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 149x50x113 mm |
| Šírka | 149 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810916 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
DIAMOND držiak toaletného papiera s krytom, bronz 1318-17
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires STONE sprchová vanička s kamennou štruktúrou, 80 x 100 cm, biely mat STONE80-100BM
expedícia do 14 dní348,78 €
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 95 x 70 cm, matná čierna - 46R707095
expedícia do 10 dní122,32 €


