DIAMOND držiak uterákov, bronz 1318-09
DIAMOND držiak uterákov, bronz 1318-09
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1318-09 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 605x50x70 mm |
| Dĺžka | 605 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5540 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810978 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
DIAMOND police na uteráky s madlom, bronz 1318-14
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist s ľavými pántami 105 cm, čierny rošt, čierne - 8A4-105-000-70-77-L
expedícia do 10 dní250,33 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s ľavými pántami 105 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834L-105-000-65-00-L
expedícia do 10 dní368,12 €
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s ľavými pántami 105 cm, priehľadné, čierne - 8A5L-105-000-70-00-L
expedícia do 10 dní300,37 €


