X-ROUND GOLD držiak na uteráky 450 mm, zlato mat XR402GB
X-ROUND GOLD držiak na uteráky 450 mm, zlato mat XR402GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR402GB |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 505x55x65 mm |
| Dĺžka | 505 mm |
| Šírka | 505 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207030215 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
312,90 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
X-STEEL držiak na uteráky 505mm, brúsená nerez (104204125) XS401
expedícia do 8 dní38,43 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

