FLORI držiak uterákov 400x70mm, čierna mat RF010/15
FLORI držiak uterákov 400x70mm, čierna mat RF010/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF010/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 400x25x70 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871146 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak uterákov 600x70mm, čierna mat RF009/15
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
FLORI dávkovač mydla, čierna mat/sklo satín RF019/15
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, čierna mat RF011/15
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Podobný tovar
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, čierna mat PI213514
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA polička na uteráky 600mm, čierna/meď mat WS028BC 60587
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
X-ROUND dvojitý držiak na uteráky 650mm, chróm (104204052) XR401
expedícia do 8 dní54,44 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €


