FLORI háčik, čierna mat RF001/15
FLORI háčik, čierna mat RF001/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF001/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 25x50x40 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870989 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak kefiek, čierna mat/sklo satín RF004/15
expedícia do 8 dní69,02 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
FLORI polička 508x25x127mm, čierna mat RF016/15
na objednávku131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, čierna mat RF007/15
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Podobný tovar
PIRENEI háčik, balenie 2 ks, čierna mat PI2714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
SAMOA háčik, balenie 2 ks, čierna mat A82714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať

