FLORI držiak uterákov otvorený, čierna mat RF006/15
FLORI držiak uterákov otvorený, čierna mat RF006/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF006/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 237x25x70 mm |
| Šírka | 237 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871023 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak uterákov 600x70mm, čierna mat RF009/15
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
FLORI držiak kefiek, čierna mat/sklo satín RF004/15
expedícia do 8 dní69,02 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
Podobný tovar
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, čierna mat PI2214
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
X-SQUARE polička na uteráky s hrazdou 650x110x215mm, chróm (132205072) XQ601
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €

