FLORI polička 508x25x127mm, čierna mat RF016/15
FLORI polička 508x25x127mm, čierna mat RF016/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF016/15 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 508x25x127 mm |
| Šírka | 508 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 127 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.7180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871269 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, čierna mat RF007/15
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
FLORI dávkovač mydla, čierna mat/sklo satín RF019/15
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierna mat/chróm UT010BC
expedícia do 8 dní259,10 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €


