FLORI držiak kefiek, čierna mat/sklo satín RF004/15
FLORI držiak kefiek, čierna mat/sklo satín RF004/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF004/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x106x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.1270 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870903 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI polička 508x25x127mm, čierna mat RF016/15
na objednávku131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat RF017/15
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
48,44 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Kozmetické zrkadlo na postavenie, transparentné CO2018
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €


