FLORI držiak uterákov 600x70mm, čierna mat RF009/15
FLORI držiak uterákov 600x70mm, čierna mat RF009/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF009/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 600x25x70 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871184 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
FLORI držiak uterákov 400x70mm, čierna mat RF010/15
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Podobný tovar
PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, čierna mat PI216014
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať


