FLORI držiak toaletného papiera s krytom, čierna mat RF007/15
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, čierna mat RF007/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF007/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pravé prevedenie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 144x143x80 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4330 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871061 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak kefiek, čierna mat/sklo satín RF004/15
expedícia do 8 dní69,02 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak toaletného papiera s poličkou 15x10x12cm, čierna mat/orech SKA417
expedícia do 8 dní22,50 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, čierna XR732B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera s krytom, chróm (104212012) XR702
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


