FLORI držiak toaletného papiera s krytom, chróm RF007
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, chróm RF007
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF007 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 144x143x80 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4330 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871047 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, chróm RF011
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Podobný tovar
AIDA držiak toaletného papiera s krytom, chróm AI007
expedícia do 8 dní47,67 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-104-20-00
expedícia do 10 dní253,25 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 70 cm, priehľadná, strieborná - 800-085-202-95-00-070
expedícia do 10 dní379,90 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-085-202-97-00-080
expedícia do 10 dní394,60 €


