FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF017 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 169x38x70 mm |
| Šírka | 169 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871085 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI dávkovač mydla, chróm/sklo satín RF019
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, chróm RF011
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Podobný tovar
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, chróm RF007
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bidetová sprcha s dvojventilom na napojenie vody na WC nádržku 1209-04
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

