FLORI držiak uterákov 400x70mm, chróm RF010
FLORI držiak uterákov 400x70mm, chróm RF010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 400x25x70 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871122 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI dávkovač mydla, chróm/sklo satín RF019
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, chróm RF011
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
X-ROUND E polička na uteráky s hrazdou 650mm, chróm (104105072) XR415
expedícia do 8 dní68,67 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €

