FLORI háčik, chróm RF001
FLORI háčik, chróm RF001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 25x50x40 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870965 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak kefiek, chróm / sklo satín RF004
expedícia do 8 dní52,66 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
X-STEEL dvojháčik, brúsená nerez (104106035) XS200
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Samolepiaci háčik, okrúhly, brúsená nerez 32201
expedícia do 8 dní6,01 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €


