X-ROUND GOLD držiak toaletného papiera s krytom, zlato mat XR732GB
X-ROUND GOLD držiak toaletného papiera s krytom, zlato mat XR732GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR732GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 140x155x80 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207030192 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč HT2 300W s krúteným káblom Metalická strieborná PMH-HT2-MS-300W
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
WICHER vykurovacia tyč s termostatom, 400 W, chróm
expedícia do 8 dní111,44 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €

