X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, čierna XR732B
X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, čierna XR732B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR732B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 136x151x83 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929939 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, čierna mat RF007/15
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE držiak toaletného papiera s krytom, chróm (132112012) XQ700
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
LARISSA držiak toaletného papiera s krytom, čierna/meď mat WS007BC 59063
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Držiak toaletného papiera s poličkou 15x10x12cm, čierna mat/orech SKA417
expedícia do 8 dní22,50 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €

