FLORI držiak toaletného papiera s krytom, biela mat RF007/14
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, biela mat RF007/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF007/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 144x143x80 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4330 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871054 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI dávkovač mydla, biela mat/sklo satín RF019/14
na objednávku95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG005-1919
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €

