SAMOA háčik, balenie 2 ks, čierna mat A82714
SAMOA háčik, balenie 2 ks, čierna mat A82714
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A82714 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 20x59x42 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.2230 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341295267 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SAMOA dávkovač mydla, čierna mat/mliečne sklo A88114
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
SAMOA držiak uterákov 450x65mm, čierna mat A8214514
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
SAMOA držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat A82414
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
PIRENEI háčik, balenie 2 ks, čierna mat PI2714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať


