PIRENEI háčik, balenie 2 ks, čierna mat PI2714
PIRENEI háčik, balenie 2 ks, čierna mat PI2714
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2714 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 20x53x33 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341091043 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI dávkovač mydla, čierna mat/sklo satín PI8114
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
PIRENEI WC kefa závesná, čierna mat/sklo satin PI330314
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, čierna mat PI2214
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Podobný tovar
SAMOA háčik, balenie 2 ks, čierna mat A82714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Drezová umývadlová batéria 100mm Titania IRIS New chróm 94474/T,0
expedícia do 8 dní35,56 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €


