PIRENEI WC kefa závesná, čierna mat/sklo satin PI330314
PIRENEI WC kefa závesná, čierna mat/sklo satin PI330314
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI330314 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 85x379x105 mm |
| Priemer zátky | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 379 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.9560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341091050 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Aira, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 1010x548x465 mm, spodná, biela lesk CN712
expedícia do 8 dní668,00 €
Pri platbe vopred iba 591,00 €

