PIRENEI mydlenka, čierna mat/sklo satin PI1114
PIRENEI mydlenka, čierna mat/sklo satin PI1114
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI1114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 110xx41x113 mm |
| Priemer zátky | 110 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341090961 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
X-ROUND BLACK mydlenka, mliečne sklo, čierna mat XR803B
expedícia do 8 dní33,80 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, gun metal PI1181 58190
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
SAMOA mydlenka, čierna mat/mliečne sklo A81114
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, zlato mat PI1188
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

