PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, gun metal PI1181 58190
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, gun metal PI1181 58190
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI1181 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110xx41x113 mm |
| Průměr | 110 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335086 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | gun metal |
Príslušenstvo
63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI mydlenka, biela mat/mliečne sklo PI1102
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, zlato PI1187
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIRENEI mydlenka, čierna mat/sklo satin PI1114
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €

