SAMOA mydlenka, čierna mat/mliečne sklo A81114
SAMOA mydlenka, čierna mat/mliečne sklo A81114
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A81114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 115x37x91 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341295212 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SAMOA dávkovač mydla, čierna mat/mliečne sklo A88114
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
SAMOA háčik, balenie 2 ks, čierna mat A82714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, gun metal PI1181 58190
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, zlato mat PI1188
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIRENEI mydlenka, mliečne sklo, zlato PI1187
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

