DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, chróm DM292
DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, chróm DM292
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM292 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 264 mm |
| Hĺbka | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Výbava | HiTech Therm |
| Hmotnosť / ks | 3.2440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, čierna mat DM292BL
expedícia do 8 dní782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIMURA nástenná vaňová termostatická batéria, chróm KU210 51607
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, čierna mat DM292BL
expedícia do 8 dní782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
SOLARIS nástenná vaňová termostatická batéria, chróm / čierna WD010CB
expedícia do 8 dní243,82 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €


