DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, čierna mat DM292BL
DIMY nástenná vaňová termostatická batéria, kaskáda, čierna mat DM292BL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM292BL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 263 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Výbava | HiTech Therm |
| Hmotnosť / ks | 3.2440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866395 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
GINKO nástenná vaňová batéria, čierna mat 1101-10B
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
522,64 €
Pri platbe vopred iba 496,00 €
Mohlo by vás zaujímať
12,26 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Drezový sifón, nerez výpusť, zátka s uchom, DN50, biela 155.117.0
expedícia do 8 dní10,41 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €


