DIMY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm DM018
DIMY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm DM018
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM018 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 206 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.0820 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866340 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatváranie. hranatá výpusť pre umývadlá, prepad Click Clack, V 32-52mm, chróm 8540.360.5
expedícia do 8 dní32,39 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Mohlo by vás zaujímať
204,56 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 10cm, chróm
expedícia do 8 dní242,79 €

