LINEX galerka s LED osvetlením, 80x70x15cm, brest bardini LX080-0013
LINEX galerka s LED osvetlením, 80x70x15cm, brest bardini LX080-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX080-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
- výškovo nastaviteľné sklenené police
- pánty GRASS s tlmením
- LED osvetlenie v lište
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 80x70x15 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1212 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896774 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
108,15 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRETO zrkadlo s LED osvetlením a policou 800x608mm BT080
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, biela MC080-0030
expedícia do 8 dní565,34 €
Pri platbe vopred iba 536,00 €


