RIWA otvorená polica 20x70x15cm, ľavá/pravá, brest bardini RIW250-0013
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, ľavá/pravá, brest bardini RIW250-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW250-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Otvorená polica RIWA, s otvorenou bočnou stranou
- možné kombinácie s galerky Mirra, LINEX a RIWA
- kombináciou získate zostavy v šírke 70 - 180 cm
- otočením skrinky o 180 ° získate ľavú alebo pravú variantu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 20x70x15 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897221 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
564,27 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €
440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
531,54 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chróm - W102-0900-400-00-01
expedícia do 10 dní104,39 €
440,83 €
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66
expedícia do 10 dní72,71 €


