DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm (UN57163) DM392
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm (UN57163) DM392
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM392 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 3.9760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866425 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
Podomietková termostat. batéria s držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, hranatá, chróm MB453
expedícia do 8 dní611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
expedícia do 8 dní721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm KU683 59269
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €

