DIMY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm DM006
DIMY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm DM006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hĺbka | 235 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 3.2240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866326 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 400x600mm GM040
expedícia do 8 dní147,29 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €

