PAX umývadlová batéria s pripojením do podlahy, biela mat XA16/14
PAX umývadlová batéria s pripojením do podlahy, biela mat XA16/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA16/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Výška | 1102 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891045 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, zlato mat UT007G
expedícia do 8 dní381,69 €
Pri platbe vopred iba 353,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/zlato mat UT007VBG
expedícia do 8 dní341,41 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna mat WD006B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €

