SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna/meď mat WD006PG
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna/meď mat WD006PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD006PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 322 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.3790 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913920110 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
3,12 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , chróm UT007V
expedícia do 8 dní244,17 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm UBC-AF006
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
SPY stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm PY07
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €

