DINA vykurovacie teleso 400x1560 mm, čierna mat IR374B
DINA vykurovacie teleso 400x1560 mm, čierna mat IR374B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR374B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DINA |
| Rozmer | 400x1560 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1560 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 365 mm |
| Výkon | 477 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927355 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
CORNER COMBI SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP330S
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 70 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-110-070-41-97
expedícia do 10 dní515,36 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 155 x 95 cm, priehľadný, čierny - 8C2-155-095-70-00
expedícia do 10 dní524,18 €


