Doska DTDL 1190x18x440mm, biela lesk DT119-3030
Doska DTDL 1190x18x440mm, biela lesk DT119-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT119-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 119x1,8x44 cm |
| Šírka | 1190 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894022 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
23,99 €
expedícia do 4 dní
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1190x18x440mm, dub strieborný DT119-1111
na objednávku68,31 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €

