Doska DTDL 1260x18x440mm, borovica rustik DT126-1616
Doska DTDL 1260x18x440mm, borovica rustik DT126-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT126-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 126x1,8x44 cm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894114 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 105 x 90 cm, priehľadná, strieborná - 800-105-202-95-00-090
expedícia do 10 dní435,83 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 105 x 70 cm, priehľadná, strieborná - 800-105-202-95-00-070
expedícia do 10 dní406,38 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 105 x 30 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-105-212-66-00-030
expedícia do 10 dní306,26 €

