Doska DTDL 1260x18x440mm, dub alabama DT126-2222
Doska DTDL 1260x18x440mm, dub alabama DT126-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT126-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 126x1,8x44 cm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.4000 kg |
| EAN | 8590913940118 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, dub Alabama DT100-2222
expedícia do 8 dní515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
Mohlo by vás zaujímať
496,67 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €

