Doska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
Doska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT135-3434 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| Rozměr | 135x1,8x44 cm |
| Šířka | 1350 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965678 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
457,55 €
Pri platbe vopred iba 434,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Leo granitový drez 1miska s odkvapkávačom 900 x 500 mm, sivý, čierny sifón - 6501901010-71-B
expedícia do 10 dní171,11 €

