KERALA doska Rockstone 122x1, 2x48, 5cm, biela mat KR120-0101 58206
KERALA doska Rockstone 122x1, 2x48, 5cm, biela mat KR120-0101 58206
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR120-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Bez otvorů pro baterii a výpust
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x1,2x48,5 cm |
| Šířka | 1220 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| EAN | 8590913991547 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, starobiela 1641
expedícia do 8 dní730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

