BRAHEA doska rockstone s otvorom 101x51, 5cm, ľavá, biela mat BL101-0101-L-70 58654
BRAHEA doska rockstone s otvorom 101x51, 5cm, ľavá, biela mat BL101-0101-L-70 58654
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-0101-L-70 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1010x12x515 mm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994425 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
458,61 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
3 272,87 €
Pri platbe vopred iba 3 105,00 €
605,14 €
Pri platbe vopred iba 565,00 €
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, biela LA501
na objednávku417,93 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €

