LOREA doska Rockstone 121x1, 2x51, 5cm, biela mat LE120-0101 53705
LOREA doska Rockstone 121x1, 2x51, 5cm, biela mat LE120-0101 53705
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE120-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965937 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVEO umývadlová skrinka 96,5x58x49cm, biela/čierna AV100
na objednávku572,10 €
Pri platbe vopred iba 534,00 €
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobiela CR291
expedícia do 8 dní1 070,56 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

