BRAHEA doska rockstone s otvorom 131,6x51,5cm, pravá, biela mat BT132-0101-R 55308
BRAHEA doska rockstone s otvorom 131,6x51,5cm, pravá, biela mat BT132-0101-R 55308
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132-0101-R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1316x12x515 mm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972003 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
269,26 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
978,06 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €

