Doska DTDL 1654x18x440mm, borovica rustik DT165-1616
Doska DTDL 1654x18x440mm, borovica rustik DT165-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT165-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 165x1,8x44 cm |
| Šírka | 1650 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894251 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
ODETTA skrinka spodná dvierková 30x50x43, 5cm, pravá/ľavá, borovica rustik DT300-1616
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-055-104-60-00
expedícia do 10 dní238,55 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-055-104-65-00
expedícia do 10 dní232,66 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-055-104-01-00
expedícia do 10 dní214,99 €

